Skautské grilování - 12.8.2011

15.08.2011 23:18

Stalo se již tradicí, že zakončíme a zároveň i začneme skatuský rok grilováním na Blažkovci. Nejinak tomu bylo i letos. V pátek 12.8.2011 kolem třetí hodiny se čtyři stateční sešli nejprve na práci. Čekalo je postavit 12 stanů z nově natřených podsad. Po nějaké hodince práce si už jen vynosili stoly, lavice a čekali, zda se k nim někdo přidá. Letošní účast byla opravdu malá. Moc nás to mrzelo, museli jsme se totiž děsně přecpat. Možná se ostatní lekli Mafiánova vrčení, že kdo nebude pracovat, ten se nedoplatí. Nechápu, že se nechali takhle oklamat, protože vrčení vrčením zůstalo. Grilování je jediná věcná odměna, kterou u nás aktivní členové mají.

Po chvíli čekání přeci jen přišlo ještě pár lidí a tak mohlo maso putovat z misky na gril. Kolem chat se rozlinula libá vůně a nečekali jsme dlouho na spokojené mlaskání. Kromě jídla a povídání o tom, co bylo a co bude, jsme stihli ještě hrát stolní hru, ve které náš matematik Jarda nečekaně prohrál. S příchodem tmy jsme vše uklidili a na tváři si odnesli úsměv z příjemně prožitého večera.

Ráda jsem Vás viděla, Šuperka