Finsko? Roveři? Setkání? Registrace začala!

17.10.2011 09:59
foto/obrázek poskytl(a): Lucie KolischováSpustili jsme registraci na největší setkání roverů a rangers ve Finsku – na Roverway 2012. Zaregistruj se ještě dnes a nepropásni příležitost vyjet do země tisíců jezer!

Roverway 2012, 20.-28.července, Finsko. Že už jsi o tom slyšel(a)? No jasně, teď o tom mluví roveři po celém světě. Bude to totiž setkání R&R nejen z celé Evropy, které se koná jednou za tři roky.

Zaregistrovat se můžeš buď jako účastník nebo jako člen mezinárodního servis týmu – IST. Účastníkem může být rover nebo rangers do 22 let. Nad 22 let pak můžeš jet jako IST nebo jako vedoucí skupiny.

No a na co se můžeš těšit? Na spoustu zážitků, finskou přírodu, putování po horách i kultuře, rovery z různých koutů země, společné táboření, výměnu zkušeností, pověstnou finskou saunu a mnoho dalšího!

Tak co, už ses zaregistroval(a)? Čas na to máš jen do 15.prosince, tak ať nezapomeneš!

Zdroj: krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/6610-finsko-roveri-setkani-registrace-zacala/