Celé středisko - skautská vánoční besídka - 21. 12. 2014

23.12.2014 19:01

Jako každý rok jsme pro naše rodiče a známé uspořádali vánoční besídku - akci, kdy si každý družina nacvičí nějakou scénku/písničku/taneček a prezentují se tak před ostatními. Na besídce tradičně promítáme fotky z táborů a taky všichni zpíváme koledy.

Letos díky kapacitě byla besídka pořádána v nové Základní umělecké škole Karla Malicha. Představili se zde nejmenší benjamínci Broučci se svou pohádkou o řepě, benjamínci Blechy nám zase připomněli oblíbenou reklamu na Kofolu ("já nemusím, já už ho vidím!"). Shlédli jsme havajský taneček světlušek Berušek, dárečky od vlčat Cvrčků. Skauti Draci nám zahráli scénku Jak Santa k sobům přišel a skautky Žvejkalky zase Vánoce po tmě.

Celá besídka byla vánočně lazena, na podu byly velké dárečky, které se před každou scénkou rozbalovali. Večerem nás prováděly holky od Cácorek - Maru, Terka, Káťa a Jáňa. Na konci se sešli všichni holičtí skautíci na podiu a společně zpívali známé a neznámé koledy.

Já tímto děkuji všem za krásnou vánoční atmosféru a těšíme se zase v novém roce naviděnou.

fotky zde: https://holice.rajce.idnes.cz/Vanocni_skautska_besidka_21.12.2014/