Blažkovecké natírácí léto 2011

12.08.2011 14:34

Ani po táboře jsme neměli chuť jen tak lenošit a odpočívat, proto jsme se směle vrhli na práce na Blažkovci. Nejprve proti nám protestovalo deštivé počasí, ale jakmile začalo sluníčko vystrkovat nos, už jsme se sešli a pustili se do díla. Kluci pod vedením Kecky ořezali větve a poklidili dřevo. Společně s holkama se potom rozebraly stany a začalo nekonečné natírání. Podsady sákly barvu jako nějaké násosky. Dokonce se nám podařilo vykoupit všechny plechovnky s barvou v obchodě. Ale ani několik dnů čekání na novou barvu nám nezabránilo své dílo dokončit. Pracovní skupiny se každý den měnily, ale něco měly společné - ochotu pracovat a dobrou náladu. Když všech dvanáct podsad získalo novou barvu, všichni jsme si oddechli. Tak že by už konečně odpočinek?

Díky majitelům pracovitých rukou, které opět pomohly, Šuperka