VEDENÍ ROVERSKÉHO KMENE ORTEL (7.oddíl)

Přeceda

Funkce: vůdce roverského kmene

Jméno: Mgr. Jan Lokvenc

Email: varlout.preceda@seznam.cz

Rok narození: 1986

Vzdělání civilní: Právnická fakulta, UK Praha - absolvent

Vzdělání skautské: čekatelská zkouška (2012), zdravotnický kurz (2013), kurz Lanáč pro stavbu nízkých a vysokých lan (2013), Vůdcovský kruz Rovel (2015), Kapitánská lesní škola (2016)

Ivule - Oliva

Funkce: zástupce vůdce roverského kmene, výchovný zpravodaj střediska

Jméno: Iva Truplová

Email: iva.truplova@gmail.com

Rok narození: 1996 - býk

Vzdělání civilní: 1. ročník Masarykova univerzita Brno

Vzdělání skautské: Rádcovský kurz Lavina (2011), zdravotnický kurz (2013, 2014), Čekatelský lesní kurz Odyssea (2013),  Vůdcovský kurz Rovel (2015)

Koníčky: Skauting, cestování, poznávání nových krajů, atletika, dramaťák.

Skauting pro mně především znamená přátelství, můžu zde říct svůj názor a prožívat různá dobrodružství.

Jáminka

Funkce: garant roverských klubů převážne pro mladší RaR

Jméno: Kateřina Janošová

Email: kate.janos@gmail.com

Rok narození: 1996

Vzdělání civilní: 1. ročník Univerzita Palackého Olomouc, Psychologie

Koníčky:cestování, skauting, jóga, procházky, keramika, sport

Skauting je pro mě příležitost poznat zajímavé lidi, realizovat se, tvořit, inspirovat se, učit se, objevovat a prožívat nezapomenutelné zážitky. Skauting je radost.

motto: Vzbudit se každé ráno s úsměvem rozjasňujícím můj obličej, pozdravit den s díky za příležitosti, které přináší, přistupovat k práci s čistou myslí, i při plnění malých úkolů mít stále před sebou konečný cíl, k němuž směřuji, potkávat muže a ženy se smíchem na rtech a láskou v srdci, být něžný, laskavý a zdvořilý po celé dny, blížit se k noci s únavou, která vždy vábí spánek, a s radostí, která pochází z dobře vykonané práce, tak si představuji chytře promarněné dny.  Thomas Dekker