CÁCORKY A CREEPRSÁCI

Jedná se o rovery 15-18 let, kteří pomáhají s rádcováním u dětí a ještě se schází sami.

Rádkyně: Kateřina Janošová (Jáminka), Iva Truplová (Oliva)

Členové: Maruš, Jáňa, Terka, Vlaďka, Mrňous, Béča, Quert

Schůzky:

ORTELÁCI STARŠÍ

To už jsou přestárlí roveři, z nichž většina je na vysokých školách nebo už pracují, Rádi jezdí pomáhat na víkendkové akce s dětmi, na brigády, na vodu, na ples, na deskovky, lyžovat a další.

Vedoucí oddílu: Jan Lokvenc (Přeceda). Iva Truplová (Ivule)

Členové:

Střelky: Emco, Žabka, Sopka, Marťa, Tasmík, Helča, Ivča, Naty, Kašťulka, Pixla, Jáminka, Týnka

Drsná rota: Kecka, Máťa, Papi, Andrew, Janek, Čoky, Sáček, Shrek, Tukan, Hodor

Sluníčka: Kiki, Pinka, Jánoš, Májenka, Marťa F., Fiška, Lískulka

Ježury: Přeceda, Mafián, Šuperka, Blecha, Vlaďka,  Soník....

O družině: Roverský kmen ORTEL, sdružující rovery a rangers od 15 let vznikl dne 27.11.2010. Scházíme se na roverských schůzkách, sportujeme, sjíždíme vodu, jezdíme na kole, hrajeme lasergame, paintball, vzděláváme se, učíme se novým věcem, pomáháme ve středisku s brigádama a akcema pro děti, tancujeme,  užíváme si společně na roverském táboře, hrajeme na kytary a zpíváme, pojídáme Kolonády, pijeme Kofolu, hrajeme deskovky, lyžujeme, spíme, jíme, smějeme se a máme se rádi :)