Vestibul metra Muzeum oživí skautská výstava

07.11.2011 11:45

Od 4. do 16. 11. 2011 si mohou cestující metra v Praze prohlédnout výstavu „Dobrovolníci jsou vidět“, kterou v rámci Týdne dobrovolnictví pořádá Junák. Patnáct velkoformátových fotografií kolemjdoucím přiblíží nejen činnost skautů a skautek, ale hlavně fakt, že skautská činnost stojí a padá s dobrovolníky.

Výstavu tvoří celkem patnáct velkoplošných barevných fotografií na šesti oboustranných samostojných panelech. Prostředky na výstavu Junák čerpal převážně z fondu ERD (evropský rok dobrovolnicví), prostřednictvím MŠMT.

Dokument s kompletní podobou všech dvanácti celobarevných ploch si můžete stáhnout a prohlédnout .

Zdroj: krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/6680-vestibul-metra-muzeum-ozivi-skautska-vystava/