První velká celostředisková akce - Špačkodrakiáda - 12.11.2016

16.11.2016 19:23

Nejdřív jsme se sešli u klubovny, pak jsme šli na chatu Blažkovec. Docela to bylo dlouhý, asi celkem 3 kiláky. Na chvíli jsme se ohřáli v chatě a šli jsme trénovat tlučení špačků na pole. Shromáždili se tam přírodní výrobky všech družinek, ty jsme obodovali. Starší vlčata, starší světlušky, skauti a skautky běželi orienťák. Pouštěli se draky a pak se postupně chodilo do chatky na guláš, který byl výborný. Byla pauza, blbli jsme na spodní chatě. Pak byl zápas v tlučení špačků. Pak byla svačina a hrála se trojnožka. Na vyhlášení výsledků se vyhlásili ti nejlepší a pak si nás brali rodiče a šli jsme domů.

Výsledky:

Orienťák vyhráli: 1. Monkey, 2. Petr, 3. Dorka

Špačci (1. místa): benjamínci Fíla, vlčata Šmoula, světlušky Cukřík, skauti/skautky Monkey, roveři Máťa

finále: 1. Máťa, 2. Monkey, 3. Cukřík, 4. Béča

Sepsali: Dan, Venda, Míša