Klubovna

 

V dubnu 2015 jsme opustili staré klubovny (v suterénu domu U Kapličky kde sídlí dětští doktoři) a přemístili jsme se na novou adresu Palackého 1173.

K dispozici zde máme jednu větší místnost, kde stojí velký pracovní stůl a za rohem je dokonce i kuchyňka. Pro povídání a hraní slouží jedna menší místnost, ve které je pouze koberec a nízký stoleček. Jako rezervní funguje další malinká místnost se stolkem pro čtyři. Klubovny jsou vybavené i záchodem, umyvadlem, dokonce i sprchou. Z té se ovšem stal malý skládek. V plánu je ještě uzpůsobit poslední volnou místnůstku v další sklad, abychom nemuseli mít pomůcky pro výpravy uložené soukromě doma a mohli je tak kdykoliv používat.

Vedle vstupu do klubovny se našlo místo i na dlouho postrádanou venkovní vývěsku, na které zveřejňujeme informace o naší činnosti. V blízké době zde bude umístěn i stojan na kola, protože dost dětí i vedoucích se na schůzky dopravuje na kole či koloběžce. Pokud nám to finance dovolí, zakoupíme ještě lavičku, aby čekání na schůzku bylo pohodlnější.

Kromě povolení umístění stojanů na kola a lavičky nám město Holice udělalo velkou radost ještě zpřístupněním nedaleké zahrádky. Pro drobné hry v menším počtu lidí stačí.

Klubovny ve školním roce žijí povídáním, hrami a smíchem. Doufáme, že se nám zde bude líbit a dařit. Nápady, co vylepšovat, nám nechybí.

 

 

Více fotek: https://holice.rajce.idnes.cz/Ukazka_novych_kluboven_-_brezen_2015/