Nabídka spolupráce a pomoci středisku

Junák (jako nezisková organizace) by nikdy nefungovala bez dobrovolné činnosti všech vedoucích, rádců ale i rodičů a dalších pomocníků. Za vše jim moc děkujeme.

Zde postupně aktualizujeme seznam, s čím nám můžete pomoci. Dotazy na spolupráci zodpoví rádo vedení střediska na emailu.

Vedení dětí

Je mezi vámi někdo, kdo má rád děti, je spolehlivý a hravý a má týdně pár hodin čas na pomoc s vedením dětí? Rádi v oddíle uvítáme i rodiče našich členů!

Materiál

Budeme rádi za dary typu papírnictví (tužky, papíry, nůžky, lepidla, kartony..), výtvarné potřeby, sportovní náčiní, stolní hry, drogerie, ceny pro děti, dřevo na topení a další. Před tábory oceníme potraviny – šťávy, kompoty, marmelády, zeleninu ovoce.

Darovací smlouvu na požádání vystavíme.

Finanční pomoc

V případě poskytnutí finančního obnosu našemu středisku Vám rádi sdělíme, na co konkrétně byly peníze od Vás použity.

Pracovní síla

Několikrát za rok pořádáme brigádu na naší základně Blažkovec (sekání dřeva, úklid, opravy), každoročně si stavíme tábor a další práce. Chcete-li nám pomoci s tímto, opět se neváhejte ozvat.

Co za to budete mít vy?

Rádi vás uveřejníme na našem webu mezi sponzory a nezapomínáme poděkovat i na veřejných akcích jako Skautská vánoční besídka nebo Ukončení skautského roku. Velké sponzory uvádíme v tematických článcích v Holických listech. Za jakoukoliv pomoc získáte vy sami dobrý pocit. Pojďte se tedy s námi cítit dobře :)

Děkujeme.