Tábor 2016 Posekanec

18.07.2016 13:53

Napětí. Tajemství. Záhada. Toto všechno a mnohem víc obsahoval náš tábor Posekanec 2016. O nespočet záhad a příběhů z doby Sherlocka Holmese jsme měli postaráno, ocitli jsme se totiž v časové smyčce. Ukradený obraz z galerie byl pro všechny velkým šokem, ovšem záhy přišel další - VRAŽDA! Nespočet postav, nespočet podezřelých potencionálních vrahů, nespočet falešných i pravdivých výpovědí. I tak společnými silami benjamínci, světlušky, vlčata a skautky se skauty rozuzlili tuto zápletku a vše vyřešili. Trávili jsme společné chvíle u táborového ohně, zpívali a byli spokojení. Plnili všemožné výzvy a odborky, které si nedovedete představit. Někteří z nás strávili den a noc mimo tábor v lese, jiní zase na stromě nebo uprostřed temné noci byli odvázáni jen na své orientační schopnosti a měli se do svítání vrátit zpět do tábora. I ty nejmenší museli téměř každý druhý den čelit jedné velké výzvě. Tou byla hlídka. Překonávat výzvy nás ale baví, i ty sebemenší. A to vše byl náš tábor - Tábor Posekanec 2016!

Vedoucí Vlaďka

Ke hrám tam prostě není co dodat prostě super jako vždy. To samé k jídlu, lepší než doma to asi nebylo, ale lepší než kdybych si musel vařit sám. Největší zážitek byl když jsem o Soníkovu survivalu zemřel na nějakou nakažlivou nemoc a pak znovu ožil, škoda že jsme zase neskákali z auta jako minulý rok. A na závěr bych chtěl poděkovat všem vedoucím, kteří se podíleli na těch dvou týdnech parádní zábavy. Opravdu moc DÍKY.

Skaut Gandalf

Fotky z prvního týdne tábora ZDE

Fotky z druhého týdne tábora ZDE