Střediskový sněm - 16.1.2016

18.01.2016 11:46

Sněm je nejvyšší orgán našeho střediska, který mimo jiné volí nové vedení střediska na další volební období (3 roky). Proběhne zde volba vůdce střediska a jeho zástupce, volených členů střediskové rady, revizní komise a delegátů na sněm vyšší organizační jednotky.

V sobotu 16.1. se proto činovníci našeho střediska sešli v klubovně. Proběhla volba dvojice vůdce a zástupce vůdce střediska (zvolena Šuperka Kiki, které budou následující tři roky pokračovat ve vedení střediska), členů revizní komise (zvolen Máťa, Diana a Pašupa) a volených členů střediskové rady (zvolen Papi a Oliva). Zároveň jsme volili delegáty na vyšší sněm.

Během toho jsme shrnuli následující období, vůdci oddílu přednesli zprávy o činnosti oddílu, Šuperka o činnosti střediska.

Děkuji všem, kteří se sněmu zúčastnili, pomohli ho připravit, donesli něco dobrého k snědku. Taky velmi děkuji všem, kteří zastávali nějakou funkci v minulém období za jejich práci.

Nové střediskové radě přeji energii a radost ze společné práce.

Kiki