Soutěž Cesta časem

17.10.2011 10:02

Skautský rok 2011/2012 je rokem, kdy si připomínáme velké výročí českého skautingu. V rámci oslav se připravuje několik různých projektů, mezi nimi i tematicky zaměřené soutěže pro všechny děti a výchovné oddíly. Odbor vlčat a světlušek přichystal pro oddíly, smečky vlčat a roje světlušek celoroční soutěž s názvem Cesta časem.

Cesta časem nyní začíná. Jednotlivé úkoly budou ukryty v nejbližších pěti číslech časopisu Světýlko (zářím počínaje) a v těchto pěti etapách se zaměří na historii a důležité momenty historie skautování v naší vlasti. Kromě zábavného a poučného textu, obrázků a zajímavostí se zde pokaždé objeví několik úkolů. Oddíl, který se bude chtít zúčastnit a soutěžit o věcné ceny se může pustit již nyní do plnění prvních úkolů. Uzávěrka prvního kola je 31.10. 2011, do tohoto data stačí odeslat splněný úkol na email soutěže cestacasem@skau­t.cz, většinou se bude jednat o fotografii splněného úkolu. Za všechna kola můžete získat celkem 100 bodů. Za jeden úkol je přibližně 7 bodů. Čím více úkolů splníte, tím více bodů získáte. Průběžné výsledky budou zveřejněny opět v dalších číslech časopisu Světýlko, vaše výtvory také obohatí stránky časopisu.

Upozorňujeme, že soutěž je určena pouze vlčatům, světluškám a jejich vedoucím.

V případě dotazů piště také na email soutěže: cestacasem@skau­t.cz

Vyhlížejme zářijový časopis a těšme se na soutěžení s našimi světluškami a vlčáky!

Dobrý lov, dobře sviťte. Za Odbor vlčat a světlušek – Komtesa.

Zdroj: http://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/6614-soutez-cesta-casem/