Skautské odpoledne - 3.9.2015

03.09.2015 21:52

Čtvrtek 3. září ožil park u Sokolovny naší tradiční akcí Skautským odpolednem. Cílem letošní akce nebyl nábor (až na výjimky máme kapacitu družin naplněnou) ani okázalá prezentace holického skautského střediska. Skautské odpoledne jsme uspořádali jednoduše pro děti. Chtěli jsme pro ně připravit pěkné odpoledne, kterým si zpestří začátek školního roku. Od dvanácti do osmnácti hodin byly pro děti nachystané disciplíny tradiční jako skok v pytlích nebo kuželky, ale i méně obvyklé jako třídění odpadů, boj na kládě, hádanky a hlavně lanové aktivity. Hitem se jako obvykle stala houpačka vysoko ve větvích. Děti do průvodky sbírali body za vyzkoušení každé aktivity a v infostánku si pak vybírali ceny. Dle rozdaných průvodek jsme napočítali 170 dětí, které za námi do parku přišly. Jejich nadšení a spokojenost stála za trochu námahy. Díky všem vedoucím a pomocníkům!

Šuperka