Skautská vánoční besídka - 20.12.2015

23.12.2015 09:36

Rok se s rokem sešel, blíží se Vánoce a s tím i naše skautská vánoční besídka. Letos byla naplánována na neděli 20.12.2015, hned po skautském plese. V novém sále ZUŠ Karla Malicha v Holicích na nás čekalo nespočet malých i velkých skauťat e jejich malá přestavení.

Benjamínci Sovičky si pro nás připravili písničku Když jsem já sloužil a měli velmi povedené kostýmy. Klučičí benjamínci Blechy zase zahráli popletenou pohádku o Modré Karkulce. Světušky Kecky nám ukázali scénu ze cvičení muzikálu Noc na Karlštejně a druhé světlušky Kecky pro změny zahráli vtipnou pohádku o Třech kůzlátkách. Vlčata Cvrčci zahráli vlastnoručně vymyšlenou scénku o krádeži perníčků. Ti starší, skautky Žvejkalky, nás provedi některými fotkami vedoucích z táborů a přidaly k tomu komentující vtipnou básničku.

Taky na nás čekalo video z roverského sjíždění Berounky a prezentace z tábora Vojtěchov. Celé to bylo ukončené společným zpěvem koled a proslovem Šuperky a malého Kubíčka (Syslíka).

Mylsím, že besídka se nesla v milém duchu a děkujeme všem, kteří dorazili:)