Setkání vůdců středisek v kraji - 17.10.2015

02.12.2015 13:30

Setkání vůdců středisek pardubického kraje

V sobotu 17. října jsme se s Kiki a Kubíčkem vypravili do krásného pardubického centra Vinice na setkání vůdců středisek pardubického kraje. K našemu velkému překvapení jsme dorazili mezi prvními, a tak jsme měli čas se přivítat s Johanem, usadit se a vybrat si dobrůtku k obědu. Setkání

mělo dvě hlavní témata. Dopoledne proběhla diskuze s náčelníkem Junáka – Čičou. Náčelní Evička nedorazila. Povídalo se o Strategii https://krizovatka.skaut.cz/organizace/ustredi/strategie2022 , o medailích i dalším. Odpoledne si pro vedoucí Johan připravil seznámení s aktualitami z oblasti hospodaření a účetnictví, což pro nás s Kiki byl hlavní důvod k účasti. Ani jsme si neuvědomili, že setkání bylo obohacující především povídáním mezi vůdci středisek – pro nás s nejbližšími skautskými přáteli Balůem z Pardubic a Luckym z Přelouče. Ještě by to chtělo se více poznat i s ostatními. Tedy motivace jet příště znovu.

Šuperka