Přespání Diblíků v klubovně 13.-14.1.2017

15.01.2017 09:31

Na přespávačce Diblíků jsme zachránily svět! Ano před zlými bezokými nestvůrami. Tato nevelká družinka to dokázala – k večeru se vypravila do údolí na konci města a společně s jednou opravdu tajemnou osobou zavřít vchod na druhou stranu (do temného světa). Pomocí jednoho zaříkávadla (jehož útržky teď nese náš pokřik) jsme odstranily všechny zlé bytosti. Ta osoba, se kterou jsme zachránily svět, byla skutečně tajemná. Uměla zhasínat dle libosti městské osvětlení. I přes naší obrovskou snahu se nám to zpět cestou do klubovny ani jednou nepovedlo.

Vedoucí tam byla Vlaďka a Kadina, k večeru přišla Pinka a s ní jsme si ještě si zahrály nějaké hry a nakonec jsme se uložily ke spánku. Druhý den jsme si uklidily spacáky a karimatky. Daly jsme si rozcvičku uprostřed náměstí a za pozornosti spěchajících babiček na slevy v Albertu, jsme si vesele skákaly žabáky na parkovišti. Po obědě jsme se teple oblékly a vyrazily vstříc zimním radovánkám - bobování na kopci u hřbitova, stavění sněhuláků a nejoblíbenější činnost – koulování vedoucích. Když jsme se vrátily zpět, holky dostaly menší svačinu a společně s doprovodem svých rodičů odešly domů. Výprava byla povedená, dobře zorganizovaná a zábavná.

fotky ZDE

Kadina a Vlaďka