Elixír 2012

25.11.2011 22:55

Přesně v pravé poledne šestnáctého dne měsíce listopadu dobublá slizce zelená hmota v našem EliXovém kotlíku k okraji, a dá tak signál strážcům nedobytné internetové pevnosti ke spuštění registračních bran. A vás, nedočkavý dave před hradbami, žádáme o jediné: Přistupujte jednotlivě a dodržujte systémem napsané pokyny :-) Kouzelného elixíru přátelství a věčného prozření ve věcech skautských je dostatek, a na prvních 400 účastníků vystačí v dobré míře. Není tedy třeba tlačenic a nezdravého spěchu :-)

Jednou větou řečeno: Registrace na EliXír 2012 bude spuštěna 16. 11. ve 12:00! Elixír je vzdělávací akce určená pro všechny členy Junáka, ktěří vedou skautské oddíly nebo při jejich vedení pomáhají. Jako vždy více informací na elixir.skautin­g.cz nebo Facebook

Zdroj: krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/6715-elixirova-registrace/