Brigáda na Blažkovci - 9. - 11. 6. 2017

12.06.2017 20:27

VZKAZ ZD MÁTI:

Chtěl bych hrozně moc moc poděkovat všem, kteří dorazili za námi tento víkend na velkou Blažkoveckou brigádu. Ať už se zdrželi jen pár minut, hodin nebo i dní udělali mi to vždycky velkou radost :) Měli jsme toho v plánu opravdu hodně a stihli jsme udělat většinu hlavních úkolů a to především díky neúnavným brigádníkům a také velkým přesčasům (pracovali jsme od ranních do pozdních večerních, skoro až nočních hodin dva dny po sobě), které někteří z vás absolvovali, čehož si nesmírně vážím! :)
Díky tomu se nám podařilo:
- Kompletně natřít venkovní stěny, okenice a podhledy obou chat
- Vystříkat horních chatu proti plísním
- Oškrábat starou malbu uvnitř horní chaty a vymalovat
- Nařezat, naštípat a narovnat ohromnou hromadu dříví (skoro)
- Prořezat stromy a spalít staré listí a bordel
- Posekat trávu
- Kompletně uklidit a umýt horní chatu (dolní nás ještě čeká :( )
- Přimontovat nové skříně na horní chatě
- a spoustu dalších drobných práciček

Ale vzhledem k malé účasti nám stále chybí dodělat hafo práce a proto v blízké budoucnosti bude další nejspíš už jen jednodenní brigádu. Takže kdo si teď nenašel čas, nebo tací kteří si chtějí dát zas trošku do těla mají zas úžasnou příležitost jak pomoct našemu skautskému středisku :)

Ještě jednou moc děkuji všem kteří dorazili, byly jste skvělí a nechť vás hřeje pocit dobře odvedené práce!

VZKAZ ZD KIKI:

I za me velikansky dik. Kdyz jsem videla kolik se nas v sobotu seslo, zacala jsem ztacet optimismus. Ale dobra nalada byla pri nas a dreli jsem az do noci (jakoze fakt za tmy).
Mega dik Matesovi (!!), zaridil veskery material, cely ctvrtek travil nakupy, resil barvy a dalsi. Fakt si toho vazim.
A pak dalsi veliky dik konkretne Pince, Jane, Becovi, Doktorovi, Andrewovi, Precoci, Janikovi, Keckovi,Mafovi, Mrnousovi, Papimu, Ivce a segre, Maru, Jamince, Emcu, Postolce, Shrekovi, Karlovi, Vítkovi a Čokymu... a rodine Smouly, Romanovi (tatinek svetlusek), Cmeldovi (tatinek skauta) a tatinkovi, panu Bartonickovi.. A doufam ze jsrm na nikoho nezapomnela!
A jeste Jane Majcove za staly prisun buchet

FOTO: