Chcete přijet k nám na Blažkovec?

Vyberte si termín (nejlépe takový, který ještě není obsazený:) ) a napište email našemu správci (kontakty - sloupec vpravo). V emailu uveďte:

a) datum + čas příjezdu a odjezdu

b) organizace (skauti či jiná) + odkud (středisko + oddíl)

c) předběžný počet lidí

d) kontakt - jméno, příjmení, přezdívka, telefon a email

TÁBORY 2018

- zatím volno

aktualizováno: 5.9.2017

Ceník provozních nákladů:

skauti Holice - zdarma

ostatní skauti - 30Kč/osoba/noc

jiné dětské organizace - 40Kč/osoba/noc

TOPNÁ SEZONA (LISTOPAD - BŘEZEN)

Ke každému pobytu přičtena navíc fixní částka 150Kč/jedna chata/víkend a u kratší akce poměrově (určí správce).

MINIMÁLNÍ CENY ZA VÍKEND BEZ OHLEDU NA POČET LIDÍ V CHATĚ

Minimální cena za  1denní akci na Blažkovci je 250Kč. Platí, i když vás tu bude méně a nebudete tu spát.

Minimální cena za akci, která je delší než 1 den (=1den+noc a více) je 500Kč. (Jedete-li s oddílem na víkendovku, minimální cena pronájmu je 500Kč, i když by vás zde bylo jen několik). Tyto ceny pokrývají nutné provozní náklady.

Minimální cena na jednu noc během táborového provozu je 500Kč bez ohledu na velikost tábora.

Jedná se o konečnou cenu za osobu/noc. Platí pro děti a dospělé, v létě i v zimě. Stejná cena je i pro tábory.