BLECHY - mladší vlčata (kluci + 1.-2.tř.)

Pokřik:Mezi Blechy patří každý, kdo se směje, kdo se snaží.

Kdo se snaží býti lepším, kdo pomůže vždy a se vším.

Schůzky: Úterý 17:00-18:30

Rádci: Jana Šebková (Jánoš), Petr Bielčik (Doktor), Martin Tlapák (Spit), Matěj Mudrych (Moneky)

Smečka vlčat: Tomáš, Míša, Fanda, Hynek, Radim, Vašek, Miškomár, Dan, Mirek, Tadeáš, Kubik, Matěj, Dominik

O družině:  Družina Blechy je plná zvídavých kluků, které baví hlavně sportovní hry, nejvíce se těší na zimu, kdy už je brzy tma a můžeme hrát Upíra. Pomáhají si navzájem, starší těm mladším. Svými dovednostmi, znalostmi a schopnostmi se doplňují.

RAPTOŘI -  starší vlčata (kluci 4.- 6.tř.)

Pokřik:

Schůzky: Čtvrtek 16:00-18:00

Rádci: František Vlach (Tukan), Jiří Sadílek (Jahoda), Zdeněk Doležal (Zdenda)

Členové smečky:  Šmoula, Marťan, Junior, Štěpa, Dveřník, Mimoň, Pery, Pikačů, Houmr/Avatar

O družině: Raptoři jsou družina mladších skautů ve věku 10-13 let. Bez zbytečného plýtvání popisnými výrazy se dají popsat jedním slovem: puberta. Kromě schůzek o víkendech podnikáme výpravy, prcovičujeme se v samostatnosti a různých dovednostech. Máme velmi specifický, takřka nepochopitelný typ humoru.

DRACI - skauti (kluci 5.- 9.tř.)

Pokřik: My jsme Draci Holice
            veselí jsme velice,
            jsme pro každou správnou věc,
            tak rychle na Blažkovec!

Schůzky:  Pátek 18:00-19:30

Rádci:   Jan Bečička (Béča/Bača)

Smečka vlčat:  Doktor, Zdenda, Tom, Monkey, Jahoda, Gandalf, Erik, Spit, Honza

O družině: Jsme sportovně založená družina ve věku od 12 do 16 let. Baví nás míčové hry, fyzické aktivity, ale i počítačové hry a jiné záliby. Občas trochu zlobíme, ale jinak jsme veselá družina.